Shitet Vile Private 5 kateshe. Adresa: Vilat Gjermane Për Shitje

800,000 €

Pershkrimi

Shitet Vile Private 5 kateshe. Adresa: Vilat Gjermane
Mobilimi : I mobiluar
Disponon Parkim per 3 makina
Oborr
Magazine
Vila është 5 kate,nga këto tre kste janë të mobiluar plotësisht(kati i parë i tretë dhe i katër),kati i dytë është mobiluar pjesërisht,ndërsa kati i poshtëm (është gjysëm nentokë), shërben për parking,ose magazinë ose për aktivitete të tjera dhe ka dy hyrje nji me qepen për makina dhe njerëz, dhe nji hyrje me shkallë për njerëz. Hyrjet për në shtëpi,për në magazinë apo dhe në apartamentet e katit te parë,janë të veçanta dhe me porta metalike,secila më vehte. Vila është e rrethuar me murë prej betoni dhe me kangjella. Sipërfaqja e truallit është 343 m2,ndërsa sipërf e ndërtimit është 117 m2.Sipërfaqja e çdo kati banimi është 119 m2,pa ballkonet,ndërsa bashkë me ballkonet është 150 m2. Vila është ndërtim dhe mobilim bashkohor. Është e hipotekuar dhe e pajisur me ÇERTIFIKATË PRONËSIE.
Cmimi : 800.000 euro i diskutueshem

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH91
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 800,000 €
  • Dhoma: 8
  • Dhomat e gjumit: 8
  • Tualetet: 5
  • Sip. Toke: 938 m2
  • Kati: 5