Jepet me Qera Apartament 2+1, Pjese e nje Vile Private. Adresa : Vilat Gjermane Për Qira

350 € /Muaj

Pershkrimi

Jepet me Qera Apartament 2+1, Pjese e nje Vile Private. Adresa : Vilat Gjermane
Kati 2 dhe Kati 3
Siperfaqja : Kati 1 : 120 m2
Kati 2 : 120 m2
Mobilimi : I Mobiluar
Cmimi : 400 leke te reja per cdo kate

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH148
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 350 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Toke: 120 m2
  • Kati: 2