Jepet me Qera Apartament 2+1+2. Adresa: Rruga Kavajes Për Qira

400 € /Muaj

Pershkrimi

Jepet me Qera Apartament 2+1+2. Adresa: Rruga Kavajes
Perball Delijorgjit
Siperfaqe : 100 m2
Kati 7 , me ashensor
Mobilimi : I Mobiluar
Disponon : 2 tualete dhe 2 ballkone
Cmimi : 400 € / muaj
(6 muaj paradhenie)

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH200
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 400 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. Toke: 100 m2
  • Kati: 7