Jepet me qera apartament 2+1+2 ,Adresa: Rruga e Kavajes Për Qira

600 € /Muaj

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 ,
Siperfaqja: 96 m2,
Apartamenti ndodhet ne katin e 6,te nje pallati te pajisur me ashensor dhe post parkimi,
Mobilim bashkekohor, te gjitha pajisjet ne funksion te plote,
Cmimi: 600 euro,
Adresa: Rruga e Kavajes.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO2
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 600 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2