Shitet Vile Private 2 kateshe + Bodrum. Adresa: Gjiri i Lalzit Për Shitje

480,000 €

Pershkrimi

Shitet Vile Private 2 kateshe + Bodrum. Adresa: Gjiri i Lalzit
Siperfaqe Totale : 500 m2
Vile me 2 Kate + 1 Kat Bodrum
Mobilimi : I Mobiluar
Disponon 1 Pishine
Dokumenta te Rregullta
Vila ka pjesen e oborrit qe eshte i rrethuar dhe shume i mirembajtur me gjelberim
Ne gjendje shume te mire
Ne nje Zone shume te qete dhe Turistike
Shume prane Plazhit, Ndricim Natyral , Nje Oaz relaksi
Ka vend per Parkim
Cmimi: 480.000 euro

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH242
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 480,000 €
  • Dhoma: 5
  • Dhomat e gjumit: 5
  • Tualetet: 3
  • Sip. Toke: 500 m2
  • Kati: 1