Jepet me Qera Apartament 2+1. Adresa: Green City Astir Për Qira

500 € /Muaj

Pershkrimi

Jepet me Qera Apartament 2+1. Adresa: Green City Astir
Siperfaqe . 100 m2
Kati 2 banim,
Pallati i Ri ,me Ashensor
Mobilimi . I Mobiluar
Disponon 2 tualete dhe 1 ballkon
Cmimi , 500 euro

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH276
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 500 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Toke: 100 m2
  • Kati: 2