Jepet me Qera Ambient Biznesi. Adresa: Prane Kompleksit Delijorgji Për Shitje

330 €

Pershkrimi

Jepet me Qera Ambient Biznesi. Adresa: Prane Kompleksit Delijorgji
Rruga Sali Butka
Perball Drejtorise se Pergjithshme te Sherbimeve te Transportit Rrugor
Siperfaqe: 25 m2
Kati 1
Ne gjendje shume te mire
I Pershtatshem per parukeri, kancelari dhe biznese te ndryshme
Cmimi: 350 mije leke

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH301
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 330 €
  • Tualetet: 1
  • Sip. Toke: 25 m2
  • Kati: 1