Apartament 2+1 për Shitje në 21 Dhjetori, Tiranë - 275000€ | 119.4 m² Për Shitje

275,000 €

Pershkrimi

Ky apartament është i vendosur në katin e pestë në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, 21 Dhjetori. Apartamenti ofron një planimetri të përsosur për familjet ose investitorët.
• Sipërfaqe neto: 119.4 m²
• Sipërfaqe bruto: 134 m²
• Ndodhet në katin e 5-të të një ndërtese rezidenciale
• Përfshin një dhomë ndenje, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe dy banjo dhe dy ballkone
• Mundësia e marrjes me hipotekë
• Ideal për banim familjar ose si investim
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH316
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 275,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. e brendshme: 119 m2
  • Kati: 5