Apartament 2+1 Për Shitje në Bulevardi Zogu i Parë, Tiranë - 175000€ | 92 m² Për Shitje

175,000 €

Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në katin e katërt të një ndërtese në Bulevardin Zogu i Parë, në zemër të Tiranës, dhe është në shitje për 175000€.
• Sipërfaqe neto: 92 m²
• Dhoma ndenje: 1
• Kuzhinë: 1
• Dhoma gjumi: 2
• Banjo: 1
• Hipotekë: Po
• Për më shumë informacion, ju lutem kontaktoni me ne!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH390
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 175,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 92 m2
  • Kati: 4