Apartament 3+1 në Shitje në Pallati me Shigjeta, Tiranë - 180570€ | 138.9 m² Për Shitje

180,570 €

Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në katin e 6-të në zonën e Pallatit me Shigjeta në Tiranë, i përshtatshëm për ata që kërkojnë një banesë moderne në qendër të qytetit.
• Sipërfaqe neto: 138.9 m²
• Apartament me dy dhoma gjumi dhe dy banjo me dritare dhe ajrim natyral
• Një sallon dhe një kuzhinë
• Dy ballkone
• I disponueshëm me hipotekë
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH396
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 180,570 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. e brendshme: 138.9 m2
  • Kati: 6