Apartament 1+1 për shitje në Rrugën Hoxha Tahsim, Tiranë - 88000€ | 50 m² Për Shitje

88,000 €

Pershkrimi

Ky apartament 1+1 ndodhet në zonën e qetë dhe të dëshiruar të Rrugës Hoxha Tahsim në Tiranë, në katin e tretë të një ndërtese të mirëmbajtur.
• Sipërfaqe neto 50 m²
• Ambient ndenje: 1
• Kuzhinë: 1
• Dhoma gjumi: 1
• Banjo: 1
• Është i pajisur me dy kondicioner
• Pamje lindje-perëndim
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH426
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 88,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 50 m2
  • Kati: 3