Apartament 1+1 për shitje në Rrugën Hoxha Tahsim, Tiranë - 140893€ | 62.38 m² Për Shitje

140,893 €

Pershkrimi

Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e dytë në zonën e Rrugës Hoxha Tahsim në Tiranë, ideal për ata që kërkojnë të jetojnë pranë qendrës së qytetit dhe shërbimeve kryesore
• Sipërfaqe neto: 62.38 m²
• Sipërfaqe bruto: 74.1544 m²
• Apartament me një dhomë gjumi dhe një banjo
• I pajisur me një sallon dhe një kuzhinë
• Ndodhet pranë një shkolle, e përshtatshme për familje
• Në Fazë Ndërtmi
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH387
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: yourhome.under_construction
  • Cmimi: 140,893 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 62.38 m2
  • Kati: 2