Apartament 2+2 për Shitje në Kinostudio, Tiranë - 178000€ | 122.7 m² Për Shitje

178,000 €

Pershkrimi

Ky apartament 2+2 ndodhet në një zonë të preferuar të Tiranës, në Kinostudio mbrapa Ora News, duke ofruar një jetesë komode dhe qetësisht në qendër të qytetit
• Sipërfaqe neto: 122.7 m²
• Ndodhet në katin e dytë të ndërtes të re
• Përfshin 1 sallon dhe 1 kuzhinë
• Disponon 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH428
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 178,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. e brendshme: 123 m2
  • Kati: 2