Apartament 1+1 me qira në Spitali QSUT (Nënë Tereza), Tiranë - 400€ | 86 m² Për Qira

400 € /Muaj

Pershkrimi

Ky apartament në katin e gjashtë është i disponueshëm për qira pranë Spitalit QSUT (Nënë Tereza) në Tiranë
• Sipërfaqe neto 86 m²
• Ndodhet në katin e gjashtë të një ndërtese pranë spitalit
• Përfshin një dhomë ndenjeje, një kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo
• Ideal për profesionistë të shëndetësisë ose individë që dëshirojnë të jetojnë pranë një infrastrukture të rëndësishme shëndetësore
• Apartamenti lirohet me datë 1 korrik
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH432
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 400 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 86 m2
  • Kati: 6