Apartament 2+1 me qira në zonën 21 Dhjetori, Tiranë - 400€ | 70 m² Për Qira

400 € /Muaj

Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në një zonë të qendrës së qytetit në 21 Dhjetori, Tiranë, ideal për ata që kërkojnë një jetë qyteti aktive
• Sipërfaqe neto 70 m²
• Ndodhet në qendër të qytetit
• Kati 4 pa ashensor, I mobiluar
• Ka një dhomë ndenje, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një banjo
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH439
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 400 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 70 m2