Apartament 2+1 në Shitje në Ali Demi, Tiranë - 138,000€ | 81 m² Për Shitje

138,000 €

Pershkrimi

Ky apartament 2+1 në katin e parë në zonën e Ali Demit në Tiranë është një mundësi e shkëlqyer për blerje
• Sipërfaqe neto 81 m²
• Ndodhet në katin e parë
• Ka një dhomë ndenje dhe një kuzhinë
• Apartament me mundësi marrje hipoteke
• I përshtatshëm për banim familjar
• Garazh sip 20 m neto me qepen( proces legalizimi garazhi)
• Pamje veri-perëndim
• Oborr i rrethuar me mur
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH443
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 138,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 81 m2
  • Kati: 1