Apartament 2+1 në shitje në 21 Dhjetori, Tiranë - 195000€ | 79 m² Për Shitje

195,000 €

Pershkrimi

Ky apartament 2+1 ndodhet në një zonë të preferuar të Tiranës, në lagjen 21 Dhjetori, në katin e dytë të një ndërtese rezidenciale.
• Sipërfaqe neto 79 m²
• Sipërfaqe bruto 90 m²
• Apartamenti përfshin 1 sallon, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe 1 banjo.
• Me një hipoteke.
• Ideal për banim familjar.
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH484
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 195,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 79 m2
  • Kati: 2