Shitet Vile Private. Tek Komuna Parisit Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Pershkrimi

Shitet Vile Private ,Ndodhet te Komuna Parisit, Me dokumenta te rregullta.
Siperfaqe : 600 m2 me lulishte,parkim,pishin,ambjent ndenjeje
Vila eshte 4 kat siper tokes dhe nje kat nen tok
Disponon 8 ballkone ,papafingo dhe pishin ne tarac
Disponon pishin mbas objektit
Disponon 4 banjo
Disponon nje garazh
Disponon nje bodrum, nen tok mbas nderteses
Cmimi : 3.000.000€
Diskutohet dhe per Qera

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH30
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 8
  • Dhomat e gjumit: 8
  • Tualetet: 4
  • Sip. Toke: 600 m2
  • Kati: 4
Vendndodhje