Jepet me Qera apartament 2+1, Pjese i nje vile private. Rruga Dritan Hoxha Për Qira

300 € /Muaj

Pershkrimi

Jepet me Qera apartament 2+1, Pjese i nje vile private. Rruga Dritan Hoxha
Kryqezimi i Laprakes
Siperfaqja : 109 m2
Kati 1
Mobilimi : I Mobiluar
Me verande dhe me oborr + 1 Post Parking
Cmimi: 300 euro

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH66
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 300 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Toke: 109 m2