Shitet Apartament 1+1 , Adresa: 21 Dhjetori, pas Hotel Mondialit Për Shitje

135,000 €

Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1 , Adresa: 21 Dhjetori, pas Hotel Mondialit
siperfaqja 65 m2,
ndodhet ne  katin e dyte ne pallat te vitit 2021 , me fasad te ventiluar, izolim termik dhe akustik, ventilim individual. Apartamenti organizohet nga korridor, soxhorno bashke me ambientin e gatimit, dhome gjumi, tualet, verand. Apartament i sapo arreduar ne menyre moderne dhe cilesore nga markat me te njohura ne treg, sistem ngrohje ftohje multi split.Orentimi  Jug-Lindje. Disponon dekumentacion te rregullt hipotekor. Apartament ideal per investim pasi zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet ndaj ka edhe kerkes te lart per qeramarrje.
Cmimi : 135 000 Euro

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH95
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 135,000 €
  • Dhoma: 1
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Toke: 65 m2
  • Kati: 2