Apartament 1+1 për Shitje në Rrugën Hoxha Tahsim , Tiranë - 128,233€ | 60.644 m² Për Shitje

128,233 €

Pershkrimi

Ky apartament 1+1 ndodhet në një zonë të preferuar të Tiranës, Rruga Hoxha Tahsim , ideal për ata që kërkojnë qasje në shërbime dhe infrastrukturë të mirë.
• Sipërfaqe neto 60.644 m²
• Sipërfaqe bruto 70.607 m²
• Një dhomë ndenje dhe një kuzhinë të integruar
• Një dhomë gjumi dhe një banjo
• Pranë shkollës, e përshtatshme për familje
• Në Fazë Ndërtmi
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH384
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: yourhome.under_construction
  • Cmimi: 128,233 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 60.644 m2