Jepet Apartament 2+1, Per banim dhe Zyra. Adresa: Spitali Onkologjik Për Qira

500 € /Muaj

Pershkrimi

Jepet Apartament 2+1, Per banim dhe Zyra. Adresa: Spitali Onkologjik
Siperfaqja : 106 m2
Kati 3 me ashensor
Mobilimi : Bosh
Cmimi: 500 euro

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: YH76
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 500 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Sip. Toke: 106 m2
  • Kati: 3